V areálu Kartarena Cheb je provozována půjčovna motocyklů pro veřejnost společností MALCOR MOTO s.r.o.

Neváhejte a přijďte prožít neopakovatelný adrenalinový zážitek v sedle závodního stroje Malcor Super Racer 160 model 2019 za cenu 3.190,- Kč s DPH.

Pro zájemce o zapůjčení motocyklu nabízíme půldenní pronájem motocyklů značky Malcor Super Racer 160 model 2019.

Upozornění: Nutná rezervace předem!

Podmínkou zapůjčení motocyklu je minimální věková hranice 18 let a vlastnění řidičského oprávnění na motocykl skupiny minimálně A1.

Jedná se o závodní pit motard s rychlostí snadno přesahující 100km/h a nejlepšími závodními pneumatikami typu “slick”, které Vás zaručeně udrží na trati! V současné době motocykly Malcor patří mezi špičku ve španělských národních šampionátech kategorie pit motard.

Jak to celé funguje? O nic se nestaráte, jen jezdíte a užíváte si bez starostí bezpečné jízdy na asfaltovém okruhu. Odborný personál Vás na předem určeném místě v areálu Kartarena Cheb seznámí s motocyklem a jeho ovládáním. Dostanete instrukce jak se bezpečně chovat při jízdě na trati. Následně Vás čeká vzrušujících 4x15 minut čistého času plného adrenalinu na okruhu. 60 minut v tempu na trati je za den velmi slušná porce i pro zkušeného závodníka! Po každé jízdě se vrátíte na místo, kde jste motocykl převzali a náš mechanik provede potřebnou údržbu motocyklu tak, aby byl pro Vás zase připraven na další jízdu.

Začínáme vždy na recepci areálu Kartarena Cheb v 12.15 hodin. Po vyřízení všech potřebných formalit následují 4 jízdy po 15-ti minutách. První jízda v 13:15 hodin, druhá v 14:15 hodin, třetí v 15:15 hodin a čtvrtá v 16:15 hodin. Uvedéné časy jsou pevně vyčleněné pouze pro motocykly dle startovacího řádu okruhu, takže se nemusíte bát, že na trati během Vaší jízdy potkáte motokáru nebo nějaké jiné vozidlo.

Za deštivého počasí a při mokrém povrchu okruhu půjčovna z bezpečnostních důvodů nejezdí!

Návštěvníci jsou během pobytu v areálu Kartarena Cheb povinni mimo dodržování obecně právních předpisů a provozního řádu areálu, dbát pokynů obslužného personálu.

Návštěvníci a vstupující do areálu půjčovny, tak činí z vlastní vůle a na vlastní nebezpečí. Nároky na jakékoliv odškodné ze strany provozovatele areálu a provozovatele půjčovny jsou vyloučeny.

Více informací a aktuální kalendář pro rezervace najdete na www.malcor.eu